2/ - dziadkowie w mundurach

W roku 2017 ogłosiliśmy akcję "Dziadkowie w mundurach" prosząc o nadsyłanie fotografii swoich przodków. Kontynuowaliśmy ją w roku 2018 (100-lecie Odzyskania Niepodległości).

Teraz powracamy z akcją "Dziadkowie w mundurach "w sieci" zdjęcia i filmy

"Dziadkowie w mundurach "w sieci" zdjęcia i filmy - 2020

JEŚLI MAJĄ PAŃSTWO ZDJĘCIA "W MUNDURACH" SWOICH RODZICÓW, DZIADKÓW, ZNAJOMYCH. prosimy, wyślijcie je do nas - messengerem lub mailem (bielskialmanach@gmail.com). Jeśli nie są zdigitalizowane - skontaktujcie się z nami. Opiszemy je i stworzymy z nich filmy, które zaprezentujemy na Bielskim Almanachu, a może później także w czasie koncertów i spektakli w regionie. Przeszukajcie swoje archiwa, nie trzymajcie tych fotografii w szufladach. W poprzedniej edycji akcji otrzymaliśmy zdjęcia zarówno portretowe, jak i z poligonów, z czasów Austro-Węgierskich, II RP, Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie i wiele innych.
Zapytajcie babcię, dziadka o ich archiwa - nie wyrzucajcie takich zdjęć, udostępnijcie je. Bądźcie z nich dumni.
Dzięki wparciu Ministerstwo Kultury I Dziedzictwa Narodowego Narodowe Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w sieci" możemy kontynuować projekt DZIADKOWIE W MUNDURACH.

Fotografie w formie prezentacji multimedialnej, animowane i przemieszane z filmami zaprezentowaliśmy w czasie patriotycznego koncertu Bielskiej Orkiestry Dętej w BCKu.

Gdyby ktoś z Państwa dysponował fotografiami swoich przodków mundurach. Prosimy o kontakt: bielskialmanach@gmail.com

1 EDYCJA AKCJI DZIADKOWIE W MUNDURACH

 

 

 

Dodaj komentarz